Sour Patch Kids eper ízű gumicukor
Összetevők: cukor, invertcukor, kukoricaszirup, módosított kukoricakeményítő, kevesebb mint 2%-ot tartalmaz: borkősav, citromsav, mesterséges aroma, színezékek (Red 40, Yellow 5, blue 1).
A benne lévő mesterséges színezékek a gyermekek tevékenységére és figyelmére káros hatást gyakorolhatnak. A gumicukor állaga és mérete miatt kisgyermekeknél fulladásveszélyt jelenthet, ezért fogyasztása felnőtt felügyelete mellett ajánlott.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 375kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 90,6g |
| melyekből cukrok | 78,12g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,20g |
Eredeti név: Sour Patch Strawberry
Megtalálod így is: savanyú, gumicukor, epres
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Savanyú |
| Magasság | 140 mm |
| Szélesség | 130 mm |
| Vastagság | 30 mm |
| Tömeg | 102 g |