Sour Patch Kids kék málnás savanyú gumicukor.
Összetevők: Cukor, invertcukor, kukoricaszirup, módosított kukoricakeményítő, kevesebb mint 2% -ban: savasságszabályozók borkősav, citromsav, természetes és mesterséges aromák, színezék : Blue 1.
A benne lévő mesterséges színezékek a gyermekek tevékenységére és figyelmére káros hatást gyakorolhatnak. A gumicukor állaga és mérete miatt kisgyermekeknél fulladásveszélyt jelenthet, ezért fogyasztása felnőtt felügyelete mellett ajánlott.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 367kcal |
| Zsír | 0 g |
| melyekből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 90 g |
| melyekből cukrok | 76,7 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0,2 g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Savanyú |
| Magasság | 150 mm |
| Szélesség | 130 mm |
| Vastagság | 30 mm |
| Tömeg | 102 g |