Szivárvány színű pénisz nyalóka.
Te is arról vagy híres, hogy piszkos képzelettel áldott meg az ég? Akkor Neked találták ki ezt a szivárványos pénisz nyalókát! Miért is nyalogatnál sima nyalókát, ha lehet egy ilyen szivárványosat is!Lánybúcsúra, szülinapra, névnapra vagy csak úgy poénból érdemes beszerezned a perverz barátodnak!
Összetevők: cukor, glükózszirup, víz, mesterséges aroma, színezékek (E100, E160a, E141, E120, E133).
Nyomokban szóját tartalmazhat. Hűvös és száraz helyen tartandó.
Károsan befolyásolhatja a gyermekek aktivitását és figyelmét.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 395kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 99g |
| melyekből cukrok | 99g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
| Terméktípus | Dilis |
| Magasság | 210 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Vastagság | 30 mm |
| Tömeg | 85 g |