Twix sós karamellás csokoládé
Összetevők: Tejcsokoládéval (35%) bevont karamell (32%) és keksz (26%). Cukor, glükózszirup, búzaliszt, pálmazsír, sovány tejpor, kakaóvaj, kakaómassza, laktóz, tejsavó permeátum (tej), tejzsír, só, zsírszegény kakaópor, emulgeálószer (szójalecitin), térfogatnövelő szer (E500), aroma.
Tartalmazhat dióféléket és egyéb glutént tartalmazó gabonaféléket.
A tejcsokoládé a kakaóvaj mellett növényi zsírokat is tartalmaz.
Vegetáriánusoknak fogyasztható.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 491kcal |
| Zsír | 24g |
| melyből telített zsírsavak | 14g |
| Szénhidrát | 64g |
| melyből cukrok | 48g |
| Fehérje | 4,5g |
| Só | 0,82g |
.
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 145 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Vastagság | 25 mm |
| Tömeg | 46 g |