Amos Peelerz Gummy Pumpkin Halloween tök formájú hámozható gumicukor
Összetevők: Glükózszirup (kukoricából), cukor, víz, almalé koncentrátum (5,19%), narancslé koncentrátum (5,13%), zselatin, nedvesítőszer (E422), citromsav(E330), karragén(E47), nátrium-citrát(E331), természetes aroma,almasav(E296),kókuszolaj, savanyúságot szabályozó anyagok (E332),színezékek (E160),máz ((E903), sűrített gyümölcs-, zöldséglevek (almalé,lila sárgarépalé, sűrítőanyag(E440).Allergén információ:tejet és szulfitokat tartalmazhat.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 320kcal |
| Zsír | 0,2g |
| melyekből telített zsírsavak | 0,2g |
| Szénhidrát | 76,5g |
| melyekből cukrok |
55,4g |
| Fehérje | 3g |
| Só | 0,22g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 165 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Vastagság | 35 mm |
| Tömeg | 65 g |