Amos Peelerz World Cup Gummy hámozható gumicukor
Összetevők:
Glükózszirup, cukor, víz, sűrített almalé (5,5%), marhazselatin, sűrített eperlé (1,4%), savanyúságot szabályozó anyagok (E330,E331, E296), sűrített narancslé (0,7%), zselésítő anyagok (E407, E440), nedvesítőszer (E422), természetes aromák, kókuszolaj, stabilizátor (E332), fényezőanyag (E903), színezék (E160a), sűrített gyümölcs- és zöldséglevek (almalé, fekete sárgarépalé (0,02%)) .
Nyomokban tejet, szóját és szulfitokat tartalmazhat.
A fulladás elkerülése végett 4 év alatti gyermekek számára nem ajánlott.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 315kcal |
| Zsír | <0,5g |
| melyekből telített zsírsavak | <0,1g |
| Szénhidrát | 76g |
| melyekből cukrok | 53g |
| Fehérje | 2,6g |
| só | 0,2g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 65 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Vastagság | 35 mm |
| Tömeg | 65 g |