AriZona Green Tea Cucumber with Citrus uborkás-citrusos zöld tea
Összetevők: Prémium zöld tea szűrt vízben főzve, nagy fruktóztartalmú kukoricaszirup (glükóz-fruktóz szirup), méz, természetes aroma, citromsav, uborkaesszencia, aszkorbinsav (C-vitamin), ginzenggyökér kivonat.
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 25,3kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 6,8g |
| melyből cukrok | 6,5g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Magasság | 195 mm |
| Szélesség | 75 mm |
| Vastagság | 75 mm |
| Tömeg | 650 g |