Arizona Notte Stellata Green Tea Pina Colada ízű tea
Összetevők: víz, cukor, sűrítményből készült körtelé, méz, természetes aromák, zöld tea kivonat (0,12%), sűrítmény (édesburgonya, répa), étkezési sav: citromsav és almasav, édesítőszer: szukralóz és aceszulfám-K.
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 21kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 5g |
| melyből cukrok | 4,9g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Magasság | 200 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Vastagság | 70 mm |
| Tömeg | 500 g |