Babu Bubble Milk Tea Taro
Összetevők: víz, cukor, 7% bobagyöngy (keményítőgolyó), 4% teljes tejpor, tejmentes tejszín (glükózszirup, teljesen hidrogénezett olaj (kókuszolaj), stabilizátor (kálium-foszfát, polifoszfát), emulgeálószer (zsírsavak mono-és digliceridjei, csomósodásgátló (szilícium-dioxid), színezék (béta-karotin), maltodextrin, 0,15% tarópor, aroma, emulgeálószer (zsírsavak mono-és digliceridjei), nátrium-karboximetil-cellulóz, savanyúságot szabályzó anyag (só, zöld tea por 0,01%).
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 58kcal |
| Zsír | 1,2g |
| melyből telített zsírsavak | 1g |
| Szénhidrát | 10,8g |
| melyből cukrok | 9,9g |
| Fehérje | 1g |
| Só | 0,02g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 115 mm |
| Szélesség | 65 mm |
| Vastagság | 65 mm |
| Tömeg | 315 g |