Baileys csokoládé bomba mályvacukor töltelékkel 130g
Összetevők: cukor, kakaómassza, szárított teljes tej, kakaóvaj, glükóz-fruktóz szirup, aromák, vajolaj (tej), kakaópor, víz, vanília aroma, sertészselatin, csomósodást gátló anyag (kukoricakeményítő), tengeri só, dextróz, színezék (Cékla vörös), emulgeálószer (szójalecitin).
A tejcsokoládé minimum 40% kakaó- és 20% tejszárazanyagot tartalmaz. Nyomokban dióféléket tartalmazhat. A termék nem tartalmaz alkoholt.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 532kcal |
| Zsír | 33g |
| melyből telített zsírsavak | 20g |
| Szénhidrát | 48g |
| melyből cukrok | 44g |
| Rost | 3,8g |
| Fehérje | 7,2g |
| Só | 0,52g |
Megtalálod így is: pillecukor, marshmallow, forrócsoki
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 65 mm |
| Szélesség | 215 mm |
| Vastagság | 80 mm |
| Tömeg | 180 g |