Bang barack és mangó ízű energiaital 473ml.
Összetevők: víz, szénsav, aminosav, L-valin, glicin, L-izoleucin, savanyító, aroma, savanyúságot szabályozó anyag, stabilizátor, édesítőszer, tartósítószer, koffein, inozit, vitaminok.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 3kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 0g |
| melyből cukrok | 0,5g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 150 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Vastagság | 50 mm |
| Tömeg | 473 g |