Bergen Obsession Pistachio Chocolate tejcsokis-pisztáciakrémes sütemény
Összetevők:
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | kcal |
| Zsír | g |
| melyekből telített zsírsavak | g |
| Szénhidrát | g |
| melyekből cukrok | g |
| Fehérje | g |
| Só | g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 245 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Vastagság | 40 mm |
| Tömeg | 128 g |