Bubble Jug Blue Raspberry Bubble Gum málna ízű rágógumi
Összetevők: cukor, dextróz, gumialap, glükózszirup, maltodextrin, mesterséges aroma, citromsav, magnézium-sztearát, lecitin, gumiarábikum, karnaubaviasz, színezék (blue 1).
A kisméretű, levehető kupak miatt a termék 4 évesnél fiatalabb gyermekek számára nem ajánlott.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 363,6kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 91g |
| melyből cukrok | 76g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 95 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Vastagság | 30 mm |
| Tömeg | 55 g |