Cadbury Highlights Milk Choc magas kakaó tartalmú forró csoki por.
Összetevők: Csökkentett zsírtartalmú kakaópor (28%), tejsavópor (tejből), sovány tejpor, inulin, tejcsokoládé (6%) (tej, cukor, kakaóvaj, kakaómassza, növényi zsírok (pálma, shea), emulgeálószerek ( E442, napraforgólecitin), aromák, glükózszirup, pálmaolaj, só, sűrítő (E466), csomósodást gátló anyag (E551), aromák, tejfehérjék, savanyúságot szabályozó anyag (nátrium-karbonát), édesítőszer (szukralóz), emulgeálószer (E471) ).
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 349kcal |
| Zsír | 9,1g |
| melyből telített zsírsavak | 6g |
| Szénhidrát | 35g |
| melyből cukrok | 25g |
| Rost | 29g |
| Fehérje | 16g |
| Só | 2,2g |
Megtalálod így is: forrócsoki, forró csokoládé, forrócsokoládé, kadböry, kadbury
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 150 mm |
| Szélesség | 40 mm |
| Vastagság | 10 mm |
| Tömeg | 11 g |