Calypso Island Wave gyümölcsös limonádé.
Citrom, mangó és trópusi gyümölcs íz
Összetevők: Szűrt víz, cukor, citromlé koncentrátum (6,2%), citrom gyümölcspép (0,2%), savanyúságot szabályozó anyag (citromsav), természetes aromák, emulgeálószer (módosított keményítő), zöldség és gyümölcslé.
| Átlagos tápérték 100 ml-ben | |
| Energia | 51kcal |
| Zsír | <0,5g |
| amelyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 12g |
| amelyből cukrok | 12g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 210 mm |
| Szélesség | 65 mm |
| Vastagság | 65 mm |
| Tömeg | 473 g |