Calypso Less Sugar Ocean Blue Lemonade áfonya-málna ízű limonádé
Összetevők: szűrt víz, cukor, citromlé koncentrátum (4,8%), savanyúságszabályzó (citromsav), természetes aromák, citrom gyümölcspép (0,2%), szukralóz (E955), savanyúságszabályzó (nátrium-citrát), emulgeálószer (módosított keményítő), színezék (E133).
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 20kcal |
| Zsír | <0,5g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 5g |
| melyből cukrok | 4,5g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 210 mm |
| Szélesség | 65 mm |
| Vastagság | 65 mm |
| Tömeg | 473 g |