Calypso Strawberry epres limonádé.
Citrom és eper íz
Összetevők: Szűrt víz, cukor, citromlé koncentrátum (5,9%), savanyúság szabályozó (citromsav), citrom gyümölcspép (0,2%), savanyúságszabályzó (nátrium-citrát), természetes aromák, emulgeálószer (módosított keményítő), színezék (E129 - negatívan befolyásolhatja a gyermekek aktivitását és figyelmét).
| Átlagos tápérték 100 ml-ben | |
| Energia | 47kcal |
| Zsír | <0,5g |
| amelyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 12g |
| amelyből cukrok | 11g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 19mg |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 210 mm |
| Szélesség | 65 mm |
| Vastagság | 65 mm |
| Tömeg | 473 g |