Candy Gangs Super savanyú spray.
Összetevők: víz, édesítőszer: szukralóz E955; savasságot szabályozó anyagok: citromsav E330, almasav E296, nátrium-citrátok E331; tartósítószerek: kálium-szorbát E202, nátrium-benzoát E211; aromák.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 20kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 0,1g |
| melyekből cukrok | 0g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Savanyú |
| Magasság | 100 mm |
| Szélesség | 20 mm |
| Vastagság | 20 mm |
| Tömeg | 30 g |