Celebrations csoki válogatás nyuszi formájú dobozban.
Összetevők: cukor, glükózszirup, kakaóvaj, sovány tejpor, kakaómassza, tejzsír, pálmazsír, földimogyoró, kókuszreszelék, búzaliszt, laktóz, savó permeátum (tejből), napraforgóolaj, emulgeálószerek (szójalecitin, E471), árpamaláta kivonat, étkezési só, zsírszegény kakaópor, nedvesítőszer (glicerin), tojásfehérjepor, vanília kivonat, térfogatnövelő szerek (E341, E500, E501), tejfehérje, búza glutén, savópor (tejből), keményítő. Tartalmazhatja a következőket: mandula, mogyoró, zab.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 494kcal |
| Zsír | 24g |
| melyből telített zsírsavak | 15g |
| Szénhidrát | 62g |
| melyből cukrok | 55g |
| Fehérje | 5,5g |
| Só | 0,38g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 245 mm |
| Szélesség | 160 mm |
| Vastagság | 35 mm |
| Tömeg | 215 g |