Cheetos 4 sajtos mac and cheese
Összetevők: búzaliszt, természetes és mesterséges aromák, tejsavó, maltodextrin, só, cheddar sajt (tejkultúrák, só, enzimek, annatto [színezék]), svájci sajt, monterey jack és parmezán sajt (tej, kultúrák, só enzimek), szilícium-dioxid, citromsav, repceolaj, kukoricakeményítő, guargumi, xantángumi, annatto kivonat (színezék), dinátrium-foszfát, tejsav, kurkuma kivonat (színezék), niaciamid, vas-foszfát, tiamin-mononitrát, riboflavin, folsav, tejszín, szójalecitin.
Tejet, szóját és búzát tartalmaz.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 500kcal |
| Zsír | 5,10g |
| melyekből telített zsírsavak | 2,94g |
| Szénhidrát | 70,59g |
| melyekből cukrok | 7,35g |
| Fehérje | 14,7g |
| Só | 1,53g |
Eredeti név: Cheetos Mac'N Cheese Four Cheesy
Megtalálod így is: négy sajtos, négysajtos, tészta, instant, sajtos tészta, mac cheese, makaroni, macaroni, 4 sajtos
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Sós |
| Magasság | 190 mm |
| Szélesség | 105 mm |
| Vastagság | 45 mm |
| Tömeg | 159 g |