Cheetos paprika ízű chips 130g.
Összetevők: kukoricadara 70%, növényi olaj ízfokozók (mononátrium-glutamát, dinátrium-guanilát, dinátrium-inozinát), fűszerek, savak (repcesav, só, fruktóz, tejszínpor, keményítő, cukor, aromák (tejet, búzát, szóját, citromot tartalmaz) , színezék (paprika kivonat).A termék földimogyorót és glutént tartalmazó gabonaféléket tartalmazhat
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 496kcal |
| Zsír | 24g |
| melyekből telített zsírsavak | 2,3g |
| Szénhidrát | 62g |
| melyekből cukrok | 3,8g |
| Rost | 1,8g |
| Fehérje | 6,2g |
| Só | 1,8g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Sós |
| Magasság | 325 mm |
| Szélesség | 230 mm |
| Vastagság | 50 mm |
| Tömeg | 130 g |