Cheez It Extra Cheesy extra sajtos keksz.
Összetevők: Dúsított liszt (búzaliszt, niacin, redukált vas, B1-vitamin [tiamin-mononitrát], B2-vitamin [riboflavin], folsav), növényi olaj (magas olajsavtartalmú szójabab, szójabab, pálma és/vagy repce TBHQ-val a frissességért) , sovány tejjel készült sajt ( sovány tej, tejsavófehérje, só, sajtkultúrák, enzimek, annatto kivonat színe). 2% vagy kevesebb sót, maltodextrint, paprikát, írót, zsírmentes tejet, nátrium-glutamátot, cheddar sajtot (tej, sajtkultúrák, só, enzimek), élesztőkivonatot, tejsavat, cukrot, tejsavót, citromsavat, élesztőt, paprikakivonatot tartalmaz színezék, dinátrium-inozinát, dinátrium-guanilát, fokhagyma, természetes aroma, szójalecitin.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 500kcal |
| Zsír | 26,7g |
| melyből telített zsírsavak | 5g |
| Szénhidrát | 60g |
| melyből cukrok | 0g |
| Fehérje | 10g |
| Só | 0,9g |
Megtalálod így is: Cheese, Chez
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Sós |
| Magasság | 195 mm |
| Szélesség | 155 mm |
| Vastagság | 50 mm |
| Tömeg | 240 g |