Chick-Fil-A Original szósz
Összetevők: szójabab olaj, cukor, bbq szósz [paradicsompüré, kukoricaszirup, ecet, természetes hikkori füstaroma, karamell (szín), fűszerek, fokhagyma*, hagyma*, természetes aroma, oleorezin paprika), víz, mustár (desztillált ecet, víz, mustármag, só, kurkuma, paprika, fűszer, fokhagyma*), desztillált ecet, tojássárgája, só, almaecet, citromlé sűrítmény, mustárliszt, xantángumi, természetes aroma, fokhagyma*, kalcium-dinátrium-edta az íz védelmére.
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 500kcal |
| Zsír | 46,4g |
| melyből telített zsírsavak | 7,1g |
| Szénhidrát | 21,4g |
| melyből cukrok | 21,4g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,78g |
Eredeti név: Chick-Fil-A Original Sauce
Megtalálod így is: öntet, mártás, csirke
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 180 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Vastagság | 60 mm |
| Tömeg | 709 g |