Chupa Chups cseresznyés rágó ízű szénsavas üdítőital
Összetevők: szénsavas víz, fruktóz-glükóz szirup, cukor, cseresznyelé koncentrátum (1%), savanyúságot szabályozó anyagok: citromsav, foszforsav, kálium-citrátok, nátrium-citrátok, színezék: antociánok, aroma.
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 40kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 10g |
| melyekből cukrok | 10g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,01g |
Eredeti név: Chupa Chups Sparkling Cherry Bubble Gum Flavour Soda Pop
Megtalálod így is: rágógumi ízű üdítő
| Terméktípus | Finomságok |
| Magasság | 127 mm |
| Szélesség | 67 mm |
| Vastagság | 67 mm |
| Tömeg | 345 g |