Chupa Chups Squeeze Pack jégkrémcsomag
Összetevők:
Narancs íz: víz, cukor, narancslé koncentrátum (1,7%), almalé koncentrátum (5,6%), sav (citromsav), természetes narancs aroma, stabilizátor (karboxi-metil-cellulóz), édesítőszer (szukralóz, aceszulfám-K), tartósítószer (kálium-szorbát, nátrium-benzoát), színezék (béta-karotin).
Alma íz: víz, cukor, almalé koncentrátum (7,4%), sav (citromsav), természetes alma aroma, stabilizátor (karboxi-metil-cellulóz), édesítőszer (szukralóz, aceszulfám-K), tartósítószer (kálium-szorbát, nátrium-benzoát), színezék (lutein).
Cola íz: víz, cukor, sav (citromsav), természetes cola aroma, stabilizátor (Carboxi-metil-cellulóz), édesítőszer (szukralóz, aceszulfám-K), tartósítószer (kálium-szorbát, nátrium-benzoát), színezék (karamel).
Eper íz: víz, cukor, eperlé koncentrátum (1,7%), almalé koncentrátum (5,6%), sav (citromsav), természetes eper aroma, stabilizátor (carboxi-metil-cellulóz), édesítőszer (szukralóz, aceszulfám-K), tartósítószer (kálium-szorbát, nátrium-benzoát), ételszínezék (feketerépa).
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 17kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 4,3g |
| melyből cukrok | 4,2g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 340 mm |
| Szélesség | 135 mm |
| Vastagság | 55 mm |
| Tömeg | 720 g |