Chupa Chups Stranger Things 4 ízű nyalóka csomag
Összetevők: gyümölcsös nyalókák : cukor, glükóz szirup, gyümölcs püré koncentrátumból 3% (alma, cseresznye, málna, ananász, lime, citrom, eper, barack, banán, narancs, áfonya, szeder, mangó, görögdinnye, kiwi), sav (tejsav, citromsav, almasav), koncentrátumok (alma, feketeribizli, retek, spirulina), aromák.
Cola ízű nyalóka: cukor, glükóz szirup, sav (tejsav, almasav, citromsav), aromák, színezék (növényi szén).
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 386kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Széndidrát | 95g |
| melyből cukrok | 78g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,08g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Magasság | 200 mm |
| Szélesség | 165 mm |
| Vastagság | 40 mm |
| Tömeg | 120 g |