Chupa Chups Strawberry triangle freeze eper ízű jégnyalóka
Összetevők: víz, cukor, almalé koncentrátum (10,6%), eperlé koncentrátum (3,2%), sav (citromsav), stabilizátor (guargumi, nátrium-alginát, karragén), ételszínezék (feketerépa kivonat), természetes aroma, tartósítószerek (kálium-szorbát, nátrium-benzoát), édesítőszer (szukralóz).
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 46kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 11,4g |
| melyből cukrok | 11,3g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 200 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Vastagság | 65 mm |
| Tömeg | 496 g |