Coca Cola British Columbia málna ízű szénsavas üdítőital.
Összetevők: szénsavas víz, cukornád, színezék E150, természetes aromák, sav E338, koffein
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 39,4kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 10,4g |
| melyből cukrok | 10,4g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,03g |
Angol neve: Coca Cola British Columbia raspberry soda
Megtalálod így is: ízesített kóla, cóla, cocacola
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 245 mm |
| Szélesség | 65 mm |
| Vastagság | 65 mm |
| Tömeg | 640 g |