Coca Cola lime ízű üdítőital 330ml.
Összetevők: víz, cukor, szén-dioxid, limelé sűrített léből (0,5%), E150d festék, természetes aromák, beleértve a koffeint, sav: foszforsav, savanyúságot szabályozó anyag: nátrium-citrátok.
| Átlagos tápérték 100-ben | |
| Energia | 43kcal |
| Zsír | 0g |
| amelyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 10,6g |
| melyből cukor | 10,6g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,01g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 150 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Vastagság | 50 mm |
| Tömeg | 330 g |