Cokoc Sour Starburst Gummy Cluster ropogós-rágós cukorka
A Cokoc Sour Starburst gumicukorkák többféle textúrát egyesítenek egyetlen nassolnivalóban: kívül enyhén ropogósak, belül puhák és gyümölcsösek. A savanykás bevonat intenzív ízt kölcsönöz, míg a közepe kellemesen édes és rágós marad.
Összetevők: Cukor, glükózszirup, módosított keményítő, zselatin, savanyúságot szabályozó anyagok (citromsav, almasav), növényi olaj, aromák, színezékek (pl. E102, E129, E133), fényezőanyag.
Allergének: Nyomokban tejet, szóját, búzát és dióféléket tartalmazhat.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 380kcal |
| Zsír | 3g |
| melyekből telített zsírsavak | 2g |
| Szénhidrát | 85g |
| melyekből cukrok | 62g |
| Fehérje | 3g |
| Só | 0,1g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Magasság | 0 mm |
| Szélesség | 0 mm |
| Vastagság | 0 mm |
| Tömeg | 100 g |