Csíki szarvasgombás csipsz
Összetevők: burgonya, napraforgóolaj (35%), szarvasgombát tartalmazó fűszerkeverék. A termék tejet tartalmaz.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 534kcal |
| Zsír | 35g |
| melyből telített zsírsavak | 3,5g |
| Szénhidrát | 47g |
| melyből cukrok | 3g |
| Fehérje | 6,9g |
| Só | 1,5g |
Megtalálod így is: chips, truffle, tiltott, szarvasgomba, szarvas gomba
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Sós |
| Magasság | 240 mm |
| Szélesség | 175 mm |
| Vastagság | 40 mm |
| Tömeg | 55 g |