Darda Kinowy Popcorn Masło Czosnkowe popcorn vaj-fokhagymás ízesítéssel 45g
Összetevők: 57,67% kukorica, növényi olaj (pálmaolaj, napraforgóolaj, antioxidáns (E309)), 14,03% vajas-fokhagyma fűszer (cukor, búzakeményítő (glutén)), 15% tejszín és vajpor (laktóz (tej)), tejszín, 20% feldolgozott vaj (tej), szódium-kazeinát (tej), savanyúságot szabályzó anyag (E340), emulgeálószer (E322-szója, E475), sűrítőanyag (E407), 0,005% B2-vitamin, ízfokozó (tej)), fehér cheddar por ( pálmaolaj, mesterséges sajt aroma (pálmaolaj, tej, finomított só, sajtkultúra (tej), oltóanyag, csomósodást gátló anyag (E340)), maltodextrin, kazein (tej), savó (tej), só, kéksajt (tej), sovány tejpor, sűrítőanyag (E460), savanyúságszabályzó (E330, E341), aroma, só, 5,85% fokhagymapor, fermentált szójaszósz (víz, zsírtalanított szójabab, búza (glutén), só, élesztőkivonat, édesítők (E960 - édesgyökér)), maltodextrin, aroma (fokhagymás kenyér), 2% vajpor (tej), csomósodást gátló anyag (E551, E341), édesítő (E951), olerorezin rozmaring (rozmaring kivonat, napraforgó olaj), só, színezőanyag (E160a), aroma (tej, szója).
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 567kcal |
| Zsír | 38g |
| melyekből telített zsírsavak | 13g |
| Szénhidrát | 51g |
| melyekből cukrok | 8,9g |
| Fehérje | 6,7g |
| Só | 1,86g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Sós |
| Magasság | 170 mm |
| Szélesség | 125 mm |
| Vastagság | 90 mm |
| Tömeg | 45 g |