Doritos Flamin Hot tortilla chips
Összetevők: Kukorica, növényi olaj (napraforgó-, kukorica- és/vagy repceolaj), maltodextrin, só, tejsavó, cheddar sajt (tej, sajtkultúrák, só, enzimek), író, nátrium-glutamát, színezékek (E129*, E110*), E102 , Aromák, Romano sajt (tej, sajtkultúrák, só, enzimek), hagymapor, citromsav, fűszerek, szőlőcukor, paradicsompor, kálium-klorid, WHEY protein koncentrátum, laktóz, tejsav, nátrium-kazeinát, cukor, fokhagymapor, sovány tej, paprikapor, tejfehérje koncentrátum, dinátrium-inozinát, dinátrium-guanilát.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 475kcal |
| Zsír | 24g |
| melyekből cukrok | 2,5g |
| Szénhidrát | 57g |
| melyekből cukrok | 3,1g |
| Fehérje | 4,6g |
| Só | 1,2g |
Eredeti neve: Doritos Flamin Hot Nacho
Megtalálod így is: csípős, nachos, chips, csipsz, dorito
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Csípős |
| Magasság | 150 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Vastagság | 50 mm |
| Tömeg | 311 g |