Dr. Pepper USA Cherry cseresznyés üdítőital.
Összetevők: szénsavas víz, magas fruktóztartalmú kukoricaszirup, legfeljebb 2%-ban: karamell színezék, természetes és mesterséges aromák, nátrium-benzoát (tartosítószerként), foszforsav, koffein (41mg/355ml), nátrium-foszfát.
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 45kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 12,1g |
| melyekből cukrok | 11,8g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
Megtalálod így is: üdítő, üdcsi, üccsi, ücsi, Dr Pepper , Dr. Pepper , DrPepper
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 125 mm |
| Szélesség | 65 mm |
| Vastagság | 65 mm |
| Tömeg | 355 g |