Fanta Japán szőlő ízű üdítőital 350ml.
Összetevők: magas fruktóz tartalmú kukoricaszirup, szőlőlé, szőlőkivonat, szénsav (E290), aroma, savanyító, színezék [karamell (E150a), antocianin (E163)], tartósítószer [nátrium-benzoát (E211)], édesítőszer [stevia] (E96) , B6 vitamin.
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 40kcal |
| Zsír | 0g |
| amelyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 10g |
| amelyből cukrok | 10g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 120 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Vastagság | 60 mm |
| Tömeg | 350 g |