Fanta trópusi ízű üdítő 500ml.
Összetevők: Szénsavas víz, cukor (szacharóz vagy magas fruktóz tartalmú kukoricaszirup), koffein, savanyúságot szabályozó anyag E338, színezék E150d, természetes aromák.
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 53kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 13,2g |
| melyből cukrok | 13,2g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 235 mm |
| Szélesség | 55 mm |
| Vastagság | 55 mm |
| Tömeg | 500 g |