Fanta USA Berry áfonya és málna ízű üdítőital
Kék Fanta?! Tudjuk, hogy akarod! Ez a ragyogó, színes, bogyós ízű üdítőital mind a fiatal, mind az idős amerikai üditőital kedvelőknek izgalmas lesz. Garantáltan megcsiklandozza az ízlelőbimbóid!
Összetevők: szénsavas víz, magas fruktóztartalmú kukoricaszirup, természetes aromák, citromsav, nátrium-citrát, almasav, kálium-szorbát és nátrium benzoát (az íz megőrzése érdekében), blue 1.
Koffeinmentes.
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 42kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 11,5g |
| melyekből cukrok | 11,2g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,02g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 125 mm |
| Szélesség | 65 mm |
| Vastagság | 65 mm |
| Tömeg | 355 g |