Gatorade Glacier Freeze sportital.
Összetevők: víz, cukor, dextróz, citromsav, természetes aroma, só, nátrium-citrát, monokálium-foszfát, módosított élelmiszer-keményítő, gyanta glicerin-észter, kék 1.
| Átlagos tépérték 100ml-ben | |
| Energia | 23kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 6g |
| melyekből cukrok | 6g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,05g |
Angol neve: Gatorade Glacier Freeze thirts quencher
Megtalálod így is: hidratációs ital, hydration drink, izotóniás ital
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 200 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Vastagság | 70 mm |
| Tömeg | 649 g |