Giant Jelly Baby óriás gumicukor figura
Összetevők: glükózszirup, cukor, víz, zselésítőanyag (marha zselatin), savanyúságot szabályozó anyag (almasav, nátrium-citrát), fényesítő anyag (karnaubaviasz), aromák, tartósítószer (kálium-szorbát), színezék (allura vörös AC, napsárga FCF, tartrazin, brilliánskék FCF).
Szóját tartalmazhat.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 328kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 75g |
| melyekből cukrok |
60g |
| Fehérje | 7g |
| Só | 0g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Magasság | 305 mm |
| Szélesség | 205 mm |
| Vastagság | 60 mm |
| Tömeg | 800 g |