Glico Pocky Crushed Fruits Blueberry Yoghurt áfonya joghurtos ropi
Összetevők: búzaliszt , cukor, növényi olaj (antioxidáns (E307b)), tejpor , laktóz , teljes kiőrlésű búzaliszt , zabpor , sütőzsír (E307b), inulin, szárított áfonya, barna rizsliszt, sűrítőanyag (E1420), malátakivonat , joghurtpor , só, savanyúságot szabályozó anyag (E296), szintetikus aromák (áfonya, vanília, csokoládé), emulgeálószer ( E322 (i)), kakaópor, természetes színezék (E162), antioxidáns (E300), karamell (E150a), térfogatnövelő szer (E500 (ii)), élesztő.
Búzát , tejet , joghurtot tartalmaz .
Figyelmeztetés: Mandulát is feldolgozó üzemben készült.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 500kcal |
| Zsír | 21,1g |
| melyből telített zsírsavak | 18,4g |
| Szénhidrát | 68,4g |
| melyből cukrok | 34,2g |
| Fehérje | 7,9g |
| Rost | 2,6g |
| Nátrium | 171,1mg |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 160 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Vastagság | 25 mm |
| Tömeg | 38 g |