Glico Pocky Raspberry and Blueberry áfonya-málna ízű ropi
Összetevők: Búzaliszt, cukor, hidrogénezett növényi olaj, laktóz, teljes tejpor, zsír, áfonyapor (áfonya, maltodextrin), folyékony malátakivonat (víz, árpa, maláta), aroma, málnapor, só, élesztő, emulgálószerek (E322, E473), savanyúságot szabályozó anyagok (E296, E330).
Figyelmeztetés: Gluténtartalmú gabonaféléket, szóját és tejtermékeket tartalmaz.
Ez a gyártósor tojást, földimogyorót és dióféléket tartalmazó termékeket is feldolgoz.
Gyártási idő a doboz alján. Minőségét megőrzi a gyártástól számított 12 hónapig.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 502kcal |
| Zsír | 22,55g |
| melyekből telített zsírsavak | 11,27g |
| Szénhidrát | 66,36g |
| melyekből cukrok | 13,27g |
| Fehérje | 7,81g |
| Nátrium | 201,81mg |
| Só | 0,5g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 160 mm |
| Szélesség | 95 mm |
| Vastagság | 35 mm |
| Tömeg | 55 g |