Gummi Zone King sült krumpli formájú gumicukor
Összetevők: glükózszirup, cukor, víz, zselatin (marhahús), savanyúságot szabályozó anyagok: citromsav, almasav, aroma, pálmamagolaj, tartósítószer: kálium-szorbát, fényezőanyag: karnaubaviasz, kurkuma koncentrátum, színezékek: E170.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 331kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 75g |
| melyből cukrok | 75g |
| Fehérje | 7,3g |
| Só | 0,02g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 160 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Vastagság | 20 mm |
| Tömeg | 100 g |