Haribo Kabouters Nains törpe alakú gumcukor
Összetevők: Cukor, keményítő, fehér méhviasz, sárga méhviasz, karnaubaviasz, aroma, savanyúságot szabályozó anyag: E330, invertcukorszirup, bodzakivonat, színezék: E132, szentjánoskenyér-fruktóz, gyümölcs- és zöldségkoncentrátum: narancs, gyümölcs- és zöldségkoncentrátum: szőlő, citrom, gyümölcs- és zöldségkoncentrátum: bodza, gyümölcs- és zöldségkoncentrátum: fekete ribizli, gyümölcs- és zöldségkoncentrátum: aroma, glükózszirup.
Nyomokban búzát és tejet tartalmazhat.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 334kcal |
| Zsír | <0,5g |
| melyekből telített zsírsavak | 0,1g |
| Szénhidrát | 82g |
| melyekből cukrok | 42g |
| Fehérje | <0,5g |
| Só | <0,01g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Magasság | 185 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Vastagság | 155 mm |
| Tömeg | 1350 g |