Hawai Tropical szénsavas üdítőital
Összetevők: szénsavas víz; cukor; narancslé sűrítményből 4,7%; étkezési savak: citromsav, nátrium-citrát; stabilizátorok: E414, E445, E444; aromák, tartósítószer: kálium-szorbát; édesítőszerek: aceszulfám-K, szukralóz; színezékek: E150d, E104, E102, E124, E110.
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 27kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 6,5g |
| melyből cukrok | 6,1g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,03g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Magasság | 135 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Vastagság | 50 mm |
| Tömeg | 250 g |