Hersheys Banoffe Fehér csokoládé karamellel és banánnal
Összetevők: Cukor, növényi zsír, keksz (vassal és folsavval dúsított búzaliszt, cukor, növényizsír, invertcukor, tápiókkakeményítő, só, szójalecitin emulgeálószer, nátrium- és ammónium- hidrogén-karbonát kémiai kovászítószer), tejsavó permeátum por, teljes tejpor, szárított banánpelyhek, sovány tejpor, tejsavópor, szójalecitin és poliglicerin-poliricinoleát emulgeálószerek és aromák.
Glutént, laktózt tartalmaz.
Allergének: Búza- és szójaszármazékokat, tejet és származékokat tartalmaz.Rozst, árpát, zabot, földimogyorót, mandulát, mogyorót, kesudiót tartalmaz.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 526kcal |
| Zsír | 27g |
| melyekből telített zsírsavak | 17g |
| Transzzsírok | 0,3g |
| Szénhidrát | 67g |
| Összes cukor | 57g |
| Hozáadott cukor | 40g |
| Rost | 0,6g |
| Fehérje | 3,5g |
| Nátrium | 168mg |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 160 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Vastagság | 10 mm |
| Tömeg | 77 g |