Hersheys Kisses With Almonds mandulás csokoládé.
Az eredeti Hershey's Kisses tejcsokoládé csókok mandulával azonnali sikert arattak az Egyesült Államokban. Élvezze a klasszikus, krémes tejcsokoládét, extra élvezettel a közepén! Minden nap és minden test megérdemel egy csókot! Minden csomag körülbelül 30db csokicsókot tartalmaz.
Összetevők: tejcsokoládé (cukor, tej, csokoládé, kakaóvaj, laktóz [tej], tejzsír, emulgeálószerek E476-E322 [szója lecitin], vanillin, mesterséges aroma), mandula (kakaóvajban és / vagy napraforgóolajban sült). Olyan létesítményben gyártják, amely dióféléket is feldolgoz.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 525kcal |
| Zsír | 32,5g |
| melyekből telített zsírsavak | 15g |
| Szénhidrát | 52,5g |
| melyekből cukrok | 47,5g |
| Fehérje | 10g |
| Só | 0,2g |
Megtalálod így is: Hershey"s, csoki, amcsi
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 140 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Vastagság | 20 mm |
| Tömeg | 137 g |