Hmmmm Barackusz belga étcsokoládé barack és kókuszdarabokkal
Kókuszos barackos crispy golyós szeletek belga étcsokoládéba mártva
Összetevők: Kókusz töltelék (75%): kókuszreszelék 17%, liofilizált barack 1,8%, élelmi rost (oligó-fruktóz), teljes tejpor, cukor, növényi zsír, nedvesítőszer (glicerin), emulgeálószer: (napraforgó lecitin), tartósítószer: kálium-szorbát, aroma (kókusz, barack); crispy golyók: (étcsokoládé 84% (kakaómassza, cukor, kakaóvaj, tejzsír, emulgeálószer: szójalecitin, természetes vanília aroma), ropogós gabonagolyó (búzaliszt, cukor, búzamaláta-liszt, búzakeményítő, térfogatnövelő szer: E500ii, só, kakaóvaj, természetes vanília aroma), glükóz szirup, fényező anyag: E414; Belga étcsokoládé 25% (min. 54,5% kakaó szárazanyag, kakaómassza, cukor, kakaóvaj, emulgeálószer: szójalecitin, természetes vanília aroma).
Nyomokban földimogyorót és egyéb dióféléket tartalmazhat.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 502kcal |
| Zsír | 33,5g |
| melyekből telített zsírsavak | 25,8g |
| Szénhidrát | 37,9g |
| melyekből cukrok | 31,9g |
| Rost | 16g |
| Fehérje | 6,7g |
| Só | 0,08g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 120 mm |
| Szélesség | 26 mm |
| Vastagság | 18 mm |
| Tömeg | 70 g |