Hostess Twinkies - krémmel töltött rudacskák - 10 darabos
Tíz darab külön csomagolt, édes krémmel töltött süteménnyel, a Twinkies Hostess doboz egy ízletes kis nyalánkság, amit mindenkinek meg kell kóstolnia!
Összetevők: cukor, dúsított liszt (fehérített búzaliszt, malátázott árpaliszt, niacin, vas-szulfát vagy redukált vas, tiamin-mononitrát, riboflavin, folsav), víz, magas fruktóztartalmú kukoricaszirup, faggyú, dextróz, tojás, 2% vagy kevesebb mennyiségben tartalmaz: szójaolaj, módosított étkezési keményítő, glicerin, tejsavó (tejből), kukoricakeményítő, só, kukoricaszirup szilárd anyagok, nátrium-pirofoszfát, hidrogénezett faggyú, szódabikarbóna, gyapotmagolaj, szójalecitin, cellulóz, szorbinsav és kálium-szorbát (a frissesség megőrzése érdekében), nátrium-sztearoil-laktilát, poliszorbát 60, mono- és digliceridek, xantángumi, monokalcium-foszfát, enzimek, természetes és mesterséges aromák, sárga 5, vörös 40.
Tojást, tejet, szójababot és búzát tartalmaz.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 363kcal |
| Zsír | 11,7g |
| melyekből telített zsírsavak | 4,55g |
| Szénhidrát | 61g |
| melyekből cukrok | 40,2g |
| Fehérje | 2,6g |
| Só | 0,45g |
Megtalálod így is: sütemény, vaníliás, krémes, piskóta, süti
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 225 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Vastagság | 65 mm |
| Tömeg | 385 g |