Hot Chip Csípős bacon ízű szárított marhahús falatkák.
Összetevők: Marhahús (100 g termék 270 g marhahúsból készül), fűszerkeverék (só, fűszerek és dehidratált zöldségek keveréke - chili, hagyma, fokhagyma), aromaanyagok (szalonna 1,8%), füstaroma, savanyúságot szabályozó anyag: borkősav).
Száraz és hűvös helyen tárolandó. Felbontás után 24 órán belül felhasználandó. Az esetleges fehér bevonat nem káros. Az oxigénelnyelő nem fogyasztásra való, de erre már nélkülünk is rájönne.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 299kcal |
| Zsír | 9,2g |
| melyekből telített zsírsavak | 3,3g |
| Szénhidrát | 3g |
| melyekből cukrok | <0,5g |
| Fehérje | 50,5g |
| Só | 5,3g |
Eredeti név: Hot Chip Beef Jerky Spicy Bacon
Megtalálod így is: csípős, marhahús falatkák
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Csípős |
| Magasság | 200 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Vastagság | 10 mm |
| Tömeg | 25 g |