Hot Chip Stripz Smoked Scorpio chilis snack
Összetevők: borsóliszt 46 % (származás: EU-ból és EU-n kívülről), borsófehérje 20 %, repceolaj, fűszerkeverék (konyhasó, nádcukor, sárgarépa, fokhagyma, hagyma, pasztinák, póréhagyma, paprika, burgonya, petrezselyem, lestyán, kurkuma, babérlevél, bors), chiamag (Salvia hispanica), füstaroma 1,6 %, chipotle chili 1,6 %, élesztőkivonat, chili 0,6 %, habanero chili 0,6 %, Trinidad Scorpion chili 0,3 %. Száraz, hőtől védett helyen tartandó. Felbontás után 3 napon belül fogyassza el.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 426kcal |
| Zsír | 22g |
| melyből telített zsírsavak | 2g |
| Szénhidrát | 34g |
| melyből cukrok | 4g |
| Rost | 15g |
| Fehérje | 23g |
| Só | 3g |
Eredeti név: Hot Chip Smoked Scorpio Chilli Strips
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Csípős |
| Magasság | 215 mm |
| Szélesség | 135 mm |
| Vastagság | 50 mm |
| Tömeg | 80 g |